Δείτε αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη τελευταία αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε εδώ σήμερα Σάββατο 13/4 live την εξέλιξη των αγώνων της 29ης Αγωνιστικής για την Α’Ερασιτεχνική του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας, τη βαθμολογία καθώς και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

Από τις 16:00μ.μ μέσα από την συχνότητα του AVENA 97,7 ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αγώνων.

Έναρξη αγώνων 16:30μ.μ

Πρόγραμμα 29ης αγωνιστικής
 

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 1-2 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 3-1 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 1-7 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-0 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 2-1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1-9 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

 

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 1-2 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

46′ Καραντουλαμάς 1-0

64′ 1-1

85′ 1-2

ΤΕΛΙΚΟ

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

10′ Βούλγαρης 1-0

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

55′ Νίκου 2-0

70′ Κονταχρήστος 3-0

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 3-1 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

Πέναλντι υπερ της Νάουσας

12′ Καραγιάννης 1-0

22′ Καραγιάννης 2-0

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

86′ Καραγιάννης 3-0

87′ Γκελιόπουλος 3-1

ΤΕΛΙΚΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 1-7 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

8′ Κουκουράκης 0-1

18′ Παρσόπουλος 0-2

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

75′ Παρσόπουλος 1-4

82′ Βουλγαράκης 1-5

85΄Παρσόπουλος 1-6

90′ Παρσόπουλος 1-7

ΤΕΛΙΚΟ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-0 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

47′ Μαμουτόπουλος 1-0

72′ Μαμουτόπουλος 2-0

ΤΕΛΙΚΟ

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

19′ Τασιώνας 0-1

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

48′ Πράτση 0-2

69′ Γιαμαλίδης 0-3

ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 2-1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

49′ Τηλκερίδης 1-0

64′ Κουτσογιαννίδης 2-0

72′ Μπακιρτζής 2-1

ΤΕΛΙΚΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1-9 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΑ:

25′ Πέτκος 0-1

38′ 1-1

42′ Αργυρόπουλος 1-2

43′ Θεοδώρου 1-3

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

50′ Κίτσας Γιώργος 1-4

55′ Αργυρόπουλος 1-5

57′ Κίτσας Γιώργος 1-6

70′ Βαλάντης Κούκλας 1-7

76′ Αργυρόπουλος 1-8

81′ Αργυρόπουλος  1-9

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 76

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 72

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 68

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 67

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 53

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 42

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 42

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 40

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 39

ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 38

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 31

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 30

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 22

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 18

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 17

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 7

 

                                                        Πρόγραμμα 30ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

 

Απάντηση