Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
2 |
– |
1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
1 |
– |
1 |
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
0 |
– |
0 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
0 |
– |
0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
1 |
– |
1 |
|
|
|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες |
βαθμοί |
ποινές |
γκολ |
N/I/H |
εντός |
|
εκτός |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
19 |
0 |
16-6 |
6-1-1 |
8-2 |
4-0-0 |
8-4 |
2-1-1 |
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
17 |
0 |
15-11 |
5-2-1 |
8-4 |
4-0-0 |
7-7 |
1-2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
14 |
0 |
8-5 |
4-2-2 |
6-3 |
3-0-1 |
2-2 |
1-2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
12 |
0 |
13-9 |
3-3-2 |
8-5 |
1-3-0 |
5-4 |
2-0-2 |
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
12 |
0 |
12-14 |
3-3-2 |
9-11 |
2-1-1 |
3-3 |
1-2-1 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
10 |
0 |
10-12 |
3-1-4 |
5-4 |
2-1-1 |
5-8 |
1-0-3 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
8 |
0 |
14-12 |
2-2-4 |
5-4 |
1-1-1 |
9-8 |
1-1-3 |
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
7 |
0 |
10-18 |
2-1-5 |
3-10 |
0-1-3 |
7-8 |
2-0-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
5 |
0 |
14-20 |
0-5-3 |
6-11 |
0-3-2 |
8-9 |
0-2-1 |
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
-1 |
-6 |
5-10 |
1-2-5 |
2-3 |
1-1-2 |
3-7 |
0-1-3 |
|
Πρόγραμμα 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
|
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
|
– |
|
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
|
– |
|
|
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
|
– |
|
|
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
|
– |
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
|
– |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
ΛΕΥΚΑΔΙΑ |
0 |
– |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
3 |
– |
1 |
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
3 |
α.α |
0 |
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ |
5 |
– |
1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
2 |
– |
4 |
|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες |
βαθμοί |
ποινές |
γκολ |
N/I/H |
εντός |
|
εκτός |
|
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
22 |
0 |
29-8 |
7-1-0 |
12-1 |
3-1-0 |
17-7 |
4-0-0 |
ΛΕΥΚΑΔΙΑ |
20 |
0 |
19-4 |
6-2-1 |
10-1 |
3-1-0 |
9-3 |
3-1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ |
14 |
0 |
13-13 |
4-2-2 |
5-3 |
2-0-1 |
8-10 |
2-2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
13 |
0 |
20-15 |
4-1-2 |
13-13 |
2-1-2 |
7-2 |
2-0-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
13 |
0 |
16-12 |
4-1-3 |
7-10 |
1-1-3 |
9-2 |
3-0-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
12 |
0 |
14-18 |
4-0-4 |
10-8 |
3-0-1 |
4-10 |
1-0-3 |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
10 |
0 |
14-17 |
3-1-5 |
7-10 |
2-0-3 |
7-7 |
1-1-2 |
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ |
8 |
0 |
9-10 |
2-2-4 |
3-4 |
1-1-2 |
6-6 |
1-1-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
8 |
0 |
7-8 |
2-2-3 |
4-2 |
1-1-0 |
3-6 |
1-1-3 |
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
5 |
0 |
11-23 |
1-2-5 |
7-10 |
1-1-2 |
4-13 |
0-1-3 |
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
-6 |
-6 |
0-21 |
0-0-7 |
0-12 |
0-0-4 |
0-9 |
0-0-3 |
Πρόγραμμα 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
|
– |
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
|
– |
|
|
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ |
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
|
– |
|
|
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
|
– |
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
|
– |
Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης
Απάντηση