Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα 7ης αγωνιστικής
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
|
4-4 |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
1-0 |
|
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
|
2-1 |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
|
4-0 |
|
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
|
4-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες |
βαθμοί |
|
|
|
|
|
|
|
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
-4 |
|
|
|
|
|
|
|
Πρόγραμμα 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
|
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ |
|
– |
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ |
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ |
|
– |
|
|
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ |
|
– |
|
|
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ |
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ |
|
– |
|
|
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ |
|
– |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
– |
3 |
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ |
ΛΕΥΚΑΔΙΑ |
0 |
– |
2 |
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
0 |
– |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
3 |
– |
3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
1 |
– |
2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες |
βαθμοί |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
ΛΕΥΚΑΔΙΑ |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
-6 |
|
|
|
|
|
|
|
Πρόγραμμα 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
|
ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
ΛΕΥΚΑΔΙΑ |
|
– |
|
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ |
|
– |
|
|
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ |
|
– |
|
|
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ |
|
– |
|
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ |
|
– |
Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης
Απάντηση