ΑΘΛΗΤΙΚΑΗΜΑΘΙΑΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων της 9ης αγωνιστικής για την Α’Ερασιτεχνική (ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ), τη βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική.

Δείτε  live την εξέλιξη των αγώνων της 9ης Αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Ερασιτεχνικής.

 

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 4-1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1-3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3-0 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 0-1 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 2-0 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 1-0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 2-0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

 

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 4-1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

Εξέλιξη αγώνα: 

5ο Λεπτό Καρντουλαμάς 1-0

11ο Τόζους 1-1

25ο Καραντουλαμας 2-1

70′ Καραντουλαμάς 3-1

Στις καθυστερήσεις Καραντουλαμάς 4-1

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1-3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Εξέλιξη αγώνα:

19ο Λεπτό Παντόπουλος 0-1

38ο Σπανός 1-1

71′ Γκιουλέκας 1-2

86ο λεπτό Μπακιρτζής 1-3

ΤΕΛΙΚΟ

 

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3-0 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

Εξέλιξη αγώνα:

4ο Λεπτό Παρσόπουλος 1-0

30ο λεπτό Λίτσι 2-0

79 λεπτό Λίτσι 3-0

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

Εξέλιξη αγώνα:

26ο Λεπτό Δαλιγκάρος 1-0

40ο Ντέλας 1-1

41o λεπτό 1-2

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 0-1 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

Εξέλιξη αγώνα:

50ο λεπτό Δημητρούδης 0-1

ΤΕΛΙΚΟ

 

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 2-0 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Εξέλιξη αγώνα:

56ο λεπτό Κουτρουλιάς 1-0

78ο λεπτό Κούβαρος 2-0

ΤΕΛΙΚΟ

 

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 1-0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

Εξέλιξη αγώνα:

70ο λεπτό Φραγκής 1-0

ΤΕΛΙΚΟ

 

 

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 2-0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

Εξέλιξη αγώνα:

65ο λεπτό Αργυρίου με πέναλντι 1-0

84ο λεπτό Μπαντός 2-0

ΤΕΛΙΚΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες                                     βαθμοί

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ                              25

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ                       24

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ                      22

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ                      21

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ                        19

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ                            15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ               15

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ                   14

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ                 10

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ                    9

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ                             9

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ                                8

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ                               7

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ                     6

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                 4

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ                    1

 

 

Πρόγραμμα 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

 

 

Απάντηση