Β’Ερασιτεχνική (ΕΠΣ Ημαθίας) : Aποτελέσματα 7ης αγωνιστικής και βαθμολογίες σε 1ο & 2ο Όμιλο

Δείτε τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β’Ερασιτεχνικής ΕΠΣ Ημαθίας σε 1ο & 2ο Όμιλο,τους βαθμολογικούς πίνακες καθώς και το πρόγραμμα της επόμενης 8ης αγωνιστικής.

1ος ΟΜΙΛΟΣ


Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής
 

ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0 0
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 1 1
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ 4 2
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 2 1
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 16 0 12-6 5-1-1 4-5 2-0-1 8-1 3-1-0
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14 0 10-3 4-2-1 3-0 2-1-0 7-3 2-1-1
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 14 0 14-12 4-2-1 9-9 2-1-1 5-3 2-1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 12 0 17-8 3-3-1 5-3 1-2-0 12-5 2-1-1
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10 0 9-10 3-1-3 6-1 3-1-0 3-9 0-0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 9 0 6-4 2-3-2 4-1 2-1-1 2-3 0-2-1
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 7 0 8-12 2-1-4 7-7 2-1-1 1-5 0-0-3
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 6 0 9-14 1-3-3 6-9 1-1-2 3-5 0-2-1
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ 4 0 10-16 1-1-5 6-4 1-1-1 4-12 0-0-4
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ 4 0 5-15 1-1-5 4-7 1-0-2 1-8 0-1-3

 

– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Πρόγραμμα 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα 7ης αγωνιστικής
 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 3 1
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 2 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 0 0
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 2
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΑ 0 4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 16 0 22-7 5-1-1 12-3 3-1-0 10-4 2-0-1
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 16 0 20-9 5-1-1 10-4 2-0-1 10-5 3-1-0
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16 0 10-5 5-1-1 3-1 1-1-0 7-4 3-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 13 0 7-7 4-1-2 1-6 1-1-2 6-1 3-0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 0 11-10 3-1-3 6-8 2-0-2 5-2 1-1-1
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 9 0 7-7 2-3-2 4-2 2-0-1 3-5 0-3-1
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 8 0 15-15 2-2-3 9-6 1-2-1 6-9 1-0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 6 0 11-13 2-0-4 7-10 1-0-3 4-3 1-0-1
ΛΕΥΚΑΔΙΑ 6 0 8-17 2-0-5 0-8 0-0-3 8-9 2-0-2
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ 0 0 4-25 0-0-7 3-12 0-0-3 1-13 0-0-4
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
Πρόγραμμα 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

Απάντηση