ΕΠΣ Ημαθίας:Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/3/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΠΙΤΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
—————————————————–
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.03.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
—————————————————–
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
—————————————————–
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΓΚΑΛΑΙΤΣΗΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

Απάντηση