ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ:Πρόγραμμα αγώνων 27/2,2-3/3 και 6/3/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.02.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.Κ ΒΡΥΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.30 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.Κ ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.30 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 17η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

Απάντηση