Τα τελικά αποτελέσματα και η βαθμολογία του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-1 (23/2)
Κεραυνός Πέρνης-Ορφέας Ξάνθης 0-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ασπίδα Ξάνθης 1-3
Καβάλα-ΠΑΟ Κοσμίου 7-0
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΕ Καλαμπακίου 1-0
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 1-0

2ος όμιλος
Μελιτέας Μελίτης-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Βέροια-Εδεσσαϊκός 1-1
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0
ΠΟ Τρίγλιας-Ερμής Αμυνταίου 3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός αναβλ.
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΣ Γιαννιτσά αναβλ.

3ος όμιλος
Μακεδονικός Σιάτιστας-Μακεδονικός Φούφα 0-3
Γρεβενά Αεράτα-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-6
Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 1-1
Θεσπρωτός-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
ΑΕ Λευκίμμης-Κρόνος Αργυράδων 0-0
ΑΟ Φλωριάδας-Θρίαμβος Σερβιανών 0-3 α.α.
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος
ΑΟ Στυλίδας-Φωκικός 2-1 (23/2)
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων 2-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΣ Μετέωρα 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θησέας Αγριάς 2-1
ΓΣ Αλμυρού-Πιερικός αναβλ.
Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος
ΑΟ Επισκοπής-Ατσαλένιος 1-0
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Αμπελακιακός-Γιούχτας 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Πειραιά αναβλ.
Εθνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ αναβλ.
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική αναβλ.
Ρεπό: Κερατσίνι

6ος όμιλος
Νίκη Τραγανού-Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Ιάλυσος-ΠΑΟ Βάρδας 4-0
Αχαρναϊκός-Παλληνιακός 1-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Αμαλιάδας 3-1
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Ρόδου 1-0
Πανμοβριακός-Πανηλειακός 0-2
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8ος όμιλος
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναργειακός 1-0
Πάμισος-Ασπρόπυργος 0-5
Ένωση Λέρνας-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Μανδραϊκός-Καλαμάτα 1-1
Παναρκαδικός-ΑΟ Κατασταρίου αναβλ.
ΑΟ Εικοσιμίας-Ερμιονίδα αναβλ.
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου αναβλ.

Βαθμολογία 2ου Ομίλου

ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ Ν Ι Η
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 43 40 13 13 4 2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 40 35 20 12 4 3
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 39 23 10 10 9 1
ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 37 24 17 11 4 5
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 34 34 11 9 7 4
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 30 24 13 8 6 5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 30 23 19 8 6 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 25 23 23 7 4 8
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25 22 17 7 4 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 18 9 20 4 6 9
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16 18 35 4 4 12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ 13 13 31 3 4 12
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12 18 39 2 6 12
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 8 19 57 2 2 15

Απάντηση