ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23 και 24/2/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.02.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
—————————————————–
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΓΚΟΓΚΟΣ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
—————————————————–
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ-ΓΚΑΛΑΙΤΣΗΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΤΣΙΟΓΓΑΡΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

Απάντηση