ΕΠΣ Ημαθίας:Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/2/2019 σε Α’-Β’ & Γ΄ Ερασιτεχνική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
—————————————————–
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
—————————————————–
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ

Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης

Απάντηση