Αποτελέσματα,βαθμολογίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πέλλας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 1 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0 3
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 1 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 4 1
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 1 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 5 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 22 0 26-8 7-1-0 13-4 4-0-0 13-4 3-1-0
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 19 0 22-8 6-1-1 17-3 5-0-0 5-5 1-1-1
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 16 0 10-6 5-1-2 6-1 3-1-0 4-5 2-0-2
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 15 0 16-21 5-0-3 10-7 3-0-1 6-14 2-0-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 14 0 22-14 4-2-2 17-8 3-0-1 5-6 1-2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12 0 13-8 3-3-2 7-4 1-2-1 6-4 2-1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 11 0 12-13 3-2-3 7-5 2-2-1 5-8 1-0-2
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 7 0 13-17 1-4-3 4-6 0-2-1 9-11 1-2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7 0 8-16 2-1-5 1-8 0-1-3 7-8 2-0-2
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 6 0 8-21 1-3-4 3-11 0-1-2 5-10 1-2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 3 0 7-15 0-3-5 3-7 0-1-3 4-8 0-2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 1 0 6-16 0-1-7 3-8 0-1-3 3-8 0-0-4

Πρόγραμμα 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ: 21 (43,75%)
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ: 11 (22,92%)
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ: 16 (33,33%)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 2
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 1 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 5 1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 3 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 20 0 27-7 6-2-0 14-3 3-1-0 13-4 3-1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15 0 25-16 4-3-1 19-12 2-2-1 6-4 2-1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 14 0 24-13 4-2-2 14-6 2-1-1 10-7 2-1-1
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 14 0 19-10 4-2-2 13-5 2-0-1 6-5 2-2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 13 0 20-17 4-1-3 5-7 1-1-1 15-10 3-0-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 12 0 14-8 3-3-2 11-4 2-2-0 3-4 1-1-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 10 0 19-14 2-4-2 10-3 2-2-0 9-11 0-2-2
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 10 0 11-17 3-1-4 6-7 2-0-2 5-10 1-1-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 10 0 9-16 3-1-4 4-4 2-1-1 5-12 1-0-3
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 8 0 8-12 2-2-4 3-6 1-1-2 5-6 1-1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4 0 7-20 1-1-6 6-10 1-0-4 1-10 0-1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 6-39 1-0-7 3-14 1-0-3 3-25 0-0-4

Πρόγραμμα 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ: 21 (43,75%)
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ: 11 (22,92%)
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ: 16 (33,33%)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 3
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 0
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 3 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 1 3
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 0
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 1 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 21 0 15-6 7-0-1 7-5 3-0-1 8-1 4-0-0
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ 18 0 18-9 6-0-2 15-3 5-0-0 3-6 1-0-2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18 0 13-7 6-0-2 7-1 4-0-0 6-6 2-0-2
ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16 0 23-4 5-1-2 13-1 3-1-0 10-3 2-0-2
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15 0 14-10 5-0-3 10-1 4-0-0 4-9 1-0-3
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 12 0 15-16 4-0-4 6-5 2-0-1 9-11 2-0-3
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 12 0 14-22 4-0-4 7-4 3-0-0 7-18 1-0-4
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10 0 12-13 3-1-4 9-8 2-1-2 3-5 1-0-2
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 6 0 13-20 2-0-6 12-11 2-0-2 1-9 0-0-4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ 6 0 12-20 2-0-6 7-6 2-0-2 5-14 0-0-4
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 5 0 2-9 1-2-5 2-7 1-0-3 0-2 0-2-2
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 3 0 11-26 1-0-7 4-11 1-0-3 7-15 0-0-4

Πρόγραμμα 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ: 32 (66,67%)
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ: 2 (4,17%)
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ: 14 (29,17%)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 3 0
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ 7 2
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 1 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ 16 0 20-6 5-1-0 15-5 3-0-0 5-1 2-1-0
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 14 0 16-6 4-2-0 12-3 3-0-0 4-3 1-2-0
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11 0 17-12 3-2-1 6-4 1-2-0 11-8 2-0-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9 0 11-8 2-3-1 5-3 1-2-0 6-5 1-1-1
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ 9 0 8-8 3-0-3 4-7 1-0-3 4-1 2-0-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ 6 0 8-9 2-0-4 5-2 2-0-1 3-7 0-0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ -1 -4 10-22 1-0-5 4-2 1-0-1 6-20 0-0-4
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ -6 -6 3-22 0-0-6 3-13 0-0-3 0-9 0-0-3

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ: 12 (50,00%)
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ: 4 (16,67%)
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ: 8 (33,33%)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 3
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ 1 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 12 -6 22-2 6-0-0 12-1 3-0-0 10-1 3-0-0
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 10 0 9-6 3-1-1 8-6 2-1-1 1-0 1-0-0
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ 10 0 7-7 3-1-1 4-2 2-0-0 3-5 1-1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ 6 0 13-14 2-0-3 10-5 2-0-1 3-9 0-0-2
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 6 0 8-9 2-0-3 5-5 1-0-1 3-4 1-0-2
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ 1 0 5-15 0-1-4 1-3 0-1-1 4-12 0-0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 1 0 3-14 0-1-4 1-4 0-0-2 2-10 0-1-2

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής

ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ: 10 (55,56%)
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ: 2 (11,11%)
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ: 6 (33,33%)

Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης

 

Απάντηση