Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣ Ημαθίας

Σάββατο 16/12

A1 Ερασιτεχνική (13η αγωνιστική)

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

Β Ερασιτεχνική (7η αγωνιστική)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΥΚΙΑΣ 15.00 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Κυριακή 17/12

A2 Ερασιτεχνική (1ος όμιλος – 9η αγωνιστική)

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – Αγρ.Αστ.Πλατεος
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

A2 Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 9η αγωνιστική)

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ Ερασιτεχνική (7η αγωνιστική)

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Απάντηση