Αποτελέσματα των αγώνων της Γ’ Εθνικής-Βαθμολογία και πρόγραμμα επόμενης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος

Αποτελέσματα 21ης Αγωνιστικής

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια 0-0
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0

Βαθμολογία 2ου Ομίλου:

# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/-
1 Βέροια 45 20 13 6 1 39 11 28
2 Άρης Παλαιοχωρίου 41 20 12 5 3 36 21 15
3 ΠΟ Τρίγλιας 40 21 12 4 5 26 17 9
4 Νίκη Αγκαθιάς 40 21 10 10 1 23 10 13
5 Εδεσσαϊκός 37 21 10 7 4 37 11 26
6 Αλμωπός Αριδαίας 34 21 9 7 5 28 14 14
7 Αγροτικός Αστέρας 31 21 8 7 6 23 19 4
8 ΑΣ Γιαννιτσά 27 19 7 6 6 21 16 5
9 Μακεδονικός Νεάπολης 26 20 7 5 8 24 24 0
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 18 21 4 6 11 9 23 -14
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 17 21 4 5 12 18 35 -17
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13 20 3 4 13 13 33 -20
13 Ερμής Αμυνταίου 12 21 2 6 13 19 43 -24
14 Μελιτέας Μελίτης 11 20 3 2 15 19 57 -38

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

Εδεσσαϊκος-ΠΑΟ Κουφαλίων

Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά

Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός

Βέροια – Ερμής Αμυνταίου

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΟ Τρίγλιας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Γ’Εθνικής:

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός 3-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-0
Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης 0-2
Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα 5-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-3
Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1
Φωκικός-Νίκη Βόλου 0-1
ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος 1-3
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής 1-1
Προοδευτική-Ιωνικός 0-0
Γιούχτας-Εθνικός 1-1
Κερατσίνι-Αμπελακιακός 1-0
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

6ος όμιλος
Διαγόρας-Πανηλειακός 1-0
Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός 0-5
ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού 1-0
Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2
Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός 3-1
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1
Κόρινθος-Ηλυσιακός 1-1
Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα 0-1
Καλλιθέα-Αιγάλεω 1-0

8ος όμιλος
ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 (2/3)
Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0
Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου 0-4
Καλαμάτα-Πάμισος 1-0
ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας 1-0
Παναρκαδικός-Μανδραϊκός 2-0

Απάντηση