Handball Premier (8η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)Πρόγραμμα και διαιτητές

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018

Handball Premier (8η αγωνιστική)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- BIANCO MONTE Δράμα 1986
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φοίβος Συκεών
(Πατιός-Τσιάνας, Αγγελίδης)

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Βέροια 2017
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η αγωνιστική)

Γιώργος Χαλκίδης 18:30, Αρίων Πτολεμαϊδας- Φαίακας Κέρκυρας (Νάσκος- Χαρίτσος)

Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος- Άρης Θ.

(Τέμης- Γιάννου)

 

Α2 Ανδρών- Νότος (7η αγωνιστική)

Δαϊς 18:30, ΑΟ Νηρεύς- ΕΣΝ Βριλήσσια

(Ανταλής- Ζήσης)

Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Τελαμών

(Παπαματθαίου- Βήτας)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Ποσειδών

(Φωκίτης- Ψύλλος)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πανελλήνιος ΓΣ

(Κουτσός- Λεφάκης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Πόντιοι Κιλκίς

(Ουζούνης- Αποστολίδης)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου-  Ηλυσιακός

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΕΚ Βύρωνα

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Ιωαννίνων

(Νάσκος- Χαρίτσος)

Αξιούπολης 19:00, Αλέξανδρος- ΓΕ Δράμας

(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)

Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- Απόλλων Σταυρούπολης

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Άρης

(Σαματά- Μπαγάκη)

Κοζάνης 16:00, Εθνικός Κοζάνης- Φαίακας Κέρκυρας

(Γράψας- Κυριακού)

Βύρωνα 20:00, Αθηναϊκός- ΑΕΚ Βύρωνα

(Μπράμου- Γερουλάνος)

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Νίκαιας 14:30, Άρης Νίκαιας- Αερωπός Έδεσσας
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- ΓΑΣ Κιλκίς

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Ζαφειράκης Νάουσας

(Μιχαηλίδης- Γράψας)

 

 

Α2 Ανδρών- Νότος (7η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας
(Παπαματθαίου- Καρυδάκης)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

Κλαδισού 15:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά

(Σαματά- Μπαγάκη)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά 13:00, Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας- ΑΟ Κοζάνης

(Χαρίτσος- Παπαδόπουλος)

ΔΑΚ Άρτας 14:00, Άρτα Handball- AOA Καστοριάς

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός 2010- Ιωνικός ΝΜ

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Πολιτείας 19:00, ΑΟ Πολιτείας- Πανιώνιος ΓΣΣ

(Γιακαλής- Γερουλάνος)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΑΟ Προσοτσάνης

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός ΝΜ- Σεριφάτο Αιγίου

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΑΟ Προσοτσάνης

(Καζαντζίδης- Λάσκαρης)

Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης

 

 

Απάντηση