OIKONOMIKAΕΙΔΗΣΕΙΣΗΜΑΘΙΑ

Δείτε τα αποτελέσματα των εκλογών του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας 

Δείτε τα αποτελέσματα των εκλογών του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας 

Ψήφισαν 289

Έγκυρα:286

Άκυρα: 2

Λευκά: 1

Συνδυασμός :  «ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ» είναι :

Α’  ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

1.           Γαλανομάτης Γαβριήλ  του Σωκράτη                     46 ψήφους

2.           Γεωργιάδου Σοφία   του Παναγιώτη                      25 «»»

3.           Γκαμπράνη Ελένη του Δημητρίου                         50 »»»

4.           Γκανάς Βασίλειος του Αποστόλου                                    82 »»»

5.           Κοντσίδης Δημήτριος του Αλεξάνδρου                 25 »»»

6.           Λαναρά Σουλτάνα του Γεωργίου                           30 «»»

7.           Μπίκας Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου            88»»»

8.           Πλιάτσικα- Τσιπουρίδου Αθηνά του Γεωργίου    146»»»

9.           Τρανίδης Άγγελος του Μιχαήλ                               52  »»»

10.        Τσανακτσίδης  Δημήτριος του Παύλου                 69 «»»

Για το Δ.Σ εκλέγονται οι 7 πρώτοι

Β’  ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:

1.Πετρίδου Ελισάβετ του Αντωνίου                      58 ψήφους

2.Πετσάβας Παύλος του Κωνσταντίνου               49 «»»»»

3.Ποταμοπούλου Ειρήνη του Ιωάννη                   80 «»»»»

Εκλέγονται και οι 3

 

Γ’  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

     ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ:

Ψήφισαν 289

Έγκυρα:286

Άκυρα: 1

Λευκά: 2

1.         Γαλανομάτης Γαβριήλ  του Σωκράτη                                 44 ψήφους

2.           Γεωργιάδου Σοφία   του Παναγιώτη                                  31 «»»

3.           Γκαμπράνη Ελένη του Δημητρίου                                     57 «»»

4.           Γκανάς Βασίλειος του Αποστόλου                                                89 «»»

5.           Κοντσίδης Δημήτριος του Αλεξάνδρου                             34 «»»

6.           Λαναρά Σουλτάνα του Γεωργίου                                       29 «»»

7.           Μπίκας Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου                        87»»»

8.           Λυκοκάπη- Πετρομελίδου Ευαγγελία του Παναγιώτη    19 »»»

9.           Πλιάτσικα- Τσιπουρίδου Αθηνά του Γεωργίου                149 »»»

10.        Τρανίδης Άγγελος του Μιχαήλ                                           55 »»»

11.        Τσανακτσίδης  Δημήτριος του Παύλου                             75 «»»

Εκλέγονται 10  αντιπρόσωποι

 

Απάντηση