Δείτε τα αποτελέσματα των σταυροδοσιών των δημοτικών συμβούλων και ποιοι εκλέγονται ανά δημοτική ενότητα.

 

Σήμερα Τετάρτη 5 Ιουνίου ανακοινώθηκαν, όπως σας είχαμε ενημερώσει, τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των δημοτικών συμβούλων στις δημοτικές ενότητες.

Δείτε παρακάτω ποιοι εκλέγονται.

                                                 Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
                                                   ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

#ΑΞΙΖΟΥΜΕ _ΚΑΛΥΤΕΡΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρείας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αλεξανδρείας

1 ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεόφιλου 842
2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Θωμά 783
3 ) ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ του Βασιλείου 738
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΜΑΝΟΣ) του Σωτηρίου 703
5 ) ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 687
6 ) ΤΣΙΑΜΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Νικολάου 599
7 ) ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου 542
8 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου 506
9 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 497
10 ) ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Ιωάννη 490
11 ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου 420
12 ) ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 380
13 ) ΚΟΛΟΘΑ ΣΟΦΙΑ του Θεόδωρου 344
14 ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ(ΦΥΛΙΩ) του Ευάγγελου 314
15 ) ΜΙΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χρήστου 311
16 ) ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 300
17 ) ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ(ΝΤΟΡΑ) του Σταύρου 288
18 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου 274
19 ) ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του Γεωργίου 267
20 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοχάρη 247
21 ) ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 239
22 ) ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 215
23 ) ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου 199
24 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Στέφανου 136
Αντιγονιδών
25 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη 616
26 ) ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θεόδωρου 282
27 ) ΠΡΟΓΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ(ΣΙΑ) του Άγγελου 276
28 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου 221
29 ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου 109
Μελίκης
30 ) ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 803
31 ) ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 507
32 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά 377
33 ) ΓΙΩΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θωμά 356
34 ) ΚΟΥΤΖΗΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Απόστολου 260
35 ) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά 252
36 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου 200
37 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Διονυσίου 161
38 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου 107
Πλατέος
39 ) ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη 1277
40 ) ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη 770
41 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου 660
42 ) ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Χρυσόστομου 458
43 ) ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα 411
44 ) ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ευαγγέλου 368
45 ) ΚΡΑΧΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου 344
46 ) ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αντωνίου 342
47 ) ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου 275
48 ) ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θωμά 245
49 ) ΤΟΥΡΛΑΚΙΔΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ του Δημητρίου 228
50 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του Ευαγγέλου 170

ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ – ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρείας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αλεξανδρείας

1 ) ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου 467
2 ) ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΛΟΧΙΑΣ) του Διονυσίου 432
3 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 369
4 ) ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (συζ.ΜΑΤΡΑΚΑ) του Γεωργίου 351
5 ) ΣΥΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου 340
6 ) ΓΚΙΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους 320
7 ) ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου 256
8 ) ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ του Χαραλάμπους (συζ. ΤΣΕΛΙΑ 233
9 ) ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ) του Γεωργίου 218
10 ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 175
11 ) ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Γεωργίου 170
12 ) ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου 168
13 ) ΚΟΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου 157
14 ) ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου 137
15 ) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου 132
16 ) ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Δημητρίου 132
17 ) ΒΑΡΔΑΚΑ ΓΛΥΚΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Σπυρίδωνος 111
18 ) ΜΕΤΑΞΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του Γεωργίου 109
19 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (συζ.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ) του Παντελεήμωνος 106
20 ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (συζ.ΧΑΤΖΗ) του Εμμανουήλ 105
21 ) ΤΖΕΠΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του Αθανασίου 99
22 ) ΜΠΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 81
Αντιγονιδών
23 ) ΤΣΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου 286
24 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χαραλάμπους 232
25 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Πέτρου 39
26 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του (ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ) 35
27 ) ΛΑΧΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αποστόλου 30
Μελίκης
28 ) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΥΡΑΣΤΑΣ) του Γεωργίου 945
29 ) ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου 670
30 ) ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου 663
31 ) ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 491
32 ) ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λεωνίδα 486
33 ) ΚΟΤΖΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γρηγορίου 383
34 ) ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου 265
35 ) ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παναγιώτη 212
36 ) ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου 167
Πλατέος
37 ) ΚΥΤΟΥΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του Χρήστου 699
38 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου 422
39 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου 406
40 ) ΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΖΟΥΖΟΥ) του Μερκουρίου 307
41 ) ΜΑΤΡΑΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αθανασίου 282
42 ) ΓΚΡΕΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 221
43 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου 183
44 ) ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου 151
45 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του Ευαγγέλου 141
46 ) ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου 86
47 ) ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου 81

ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρείας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αλεξανδρείας
1 ) ΚΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου 1406
2 ) ΡΕΣΙΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αθανασίου 777
3 ) ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 670
4 ) ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του Νικολάου 555
5 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θωμά 536
6 ) ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου 401
7 ) ΔΗΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 353
8 ) ΠΛΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θωμά 351
9 ) ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αλεξάνδρου 304
10 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ-ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του Στεργίου 292
11 ) ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναούμ 231
12 ) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Βασιλείου 225
13 ) ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη 210
14 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ-ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Κωνσταντίνου 200
15 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αριστοτέλη 175
16 ) ΠΛΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ 172
17 ) ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευαγγέλου 163
18 ) ΚΙΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου 157
19 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου 142
20 ) ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου 137
21 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου 129
22 ) ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου 125
23 ) ΤΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Περικλή 35
24 ) ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου 30
Αντιγονιδών
25 ) ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη 267
26 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του Βασιλείου 238
27 ) ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου 208
28 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Περικλή 120
29 ) ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου 48
Μελίκης
30 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου 1041
31 ) ΜΑΝΤΖΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 580
32 ) ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου 385
33 ) ΤΣΑΓΚΑΡΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του Ευαγγέλου 222
34 ) ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 165
35 ) ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου 137
36 ) ΜΑΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ του Ηλία 89
37 ) ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου 67
38 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ισαάκ 45
Πλατέος
39 ) ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΙΕΡΕΜΙΑΣ του Αντωνίου 594
40 ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Χρήστου 545
41 ) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου 500
42 ) ΦΕΤΕΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σωκράτη 500
43 ) ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου 326
44 ) ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου 315
45 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. Βασιλείου 237
46 ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 230
47 ) ΜΠΙΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 211
48 ) ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου 193
49 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου 180
50 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 114

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρείας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αλεξανδρείας
1 ) ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 165
2 ) ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 139
3 ) ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 74
4 ) ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ του Κωνσταντίνου 73
5 ) ΚΟΥΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Αριστείδη 63
6 ) ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 56
7 ) ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του Γεωργίου 54
8 ) ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αθανασίου 45
9 ) ΚΟΛΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 44
10 ) ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Κυριάκου 41
11 ) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Σωτηρίου 31
12 ) ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Αθανασίου 30
13 ) ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Κωνσταντίνου 23
14 ) ΓΕΠΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Χρήστου 21
15 ) ΤΑΤΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου 20
16 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου 20
17 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΙΣΑΒΕΛΑ του Νικολάου 18
18 ) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου 16
Αντιγονιδών
19 ) ΚΟΛΤΣΙΔΑ-ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου 29
20 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου 23
21 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Εμμανουήλ 21
Μελίκης
22 ) ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ του Αθανασίου 113
23 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Σωτηρίου 74
24 ) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σωτηρίου 36
25 ) ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ιωάννη 28
26 ) ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μερκουρίου 21
27 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Απόστολου 20
Πλατέος
28 ) ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη 122
29 ) ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αντωνίου 108
30 ) ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Διονυσίου 77
31 ) ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σάββα 65
32 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου 62
33 ) ΣΤΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Σταύρου 54
34 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστείδη 50
35 ) ΜΑΡΤΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Θεοφύλακτου 14

ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρείας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Αλεξανδρείας
1 ) ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου 1788
2 ) ΔΡΙΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου 648
3 ) ΣΤΑΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου 579
4 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ(ΑΚΗΣ) του Γεωργίου 512
5 ) ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου 510
6 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου 490
7 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου 457
8 ) ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά 443
9 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος 388
10 ) ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Αποστόλου 340
11 ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου 311
12 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ(ΜΕΝΗ) του Θωμά 213
13 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη 210
14 ) ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 207
15 ) ΚΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου 204
16 ) ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου 183
17 ) ΜΠΕΝΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα 180
18 ) ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου 173
19 ) ΚΑΡΚΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπύρου 171
20 ) ΣΤΡΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μερκουρίου 158
21 ) ΒΕΡΓΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημοσθένη 94
22 ) ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Βασιλείου 77
23 ) ΣΥΝΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου 26
24 ) ΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου 6
Αντιγονιδών
25 ) ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 768
26 ) ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βελισάριου 447
27 ) ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου 391
28 ) ΦΑΝΑΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του Γεωργίου 243
29 ) ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά 231
Μελίκης
30 ) ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 952
31 ) ΜΠΑΣΔΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου 906
32 ) ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ(ΘΕΜΗΣ) του Θεοδώρου 602
33 ) ΜΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του Γεωργίου 307
34 ) ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Χρήστου 295
35 ) ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Γρηγορίου 257
36 ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου 198
37 ) ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αντωνίου 127
38 ) ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου 118
Πλατέος
39 ) ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 939
40 ) ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Ευαγγέλου 687
41 ) ΚΑΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 507
42 ) ΣΙΜΨΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου 491
43 ) ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του Ευαγγέλου 349
44 ) ΜΑΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 280
45 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 263
46 ) ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ(ΛΑΚΗΣ) του Αθανασίου 260
47 ) ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου 219
48 ) ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου 213
49 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ του Παναγιώτη 160
50 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Πολυδεύκη 125

 

Δήμος Βέροιας

«ΒΕΡΟΙΑ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΠΟΛΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΤΣΑΡΑ»
Καταχωρημένα Τμήματα 133

Εκλογική Περιφέρεια

Βέροιας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αναστασίου 698
2 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 504
3 ) ΤΣΙΒΑΡΤΖΗ ΡΟΔΙΑ (Ροδούλα) του Αρσενίου 350
4 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Γιώτης) του Κωνσταντίνου 264
5 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου 232
Βεργίνας
6 ) ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 225
7 ) ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου 224
Βέροιας
8 ) ΤΖΗΜΑ-ΤΟΠΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του Αστερίου 1035
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου 579
10 ) ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη 563
11 ) ΠΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου 547
12 ) ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου 526
13 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευσταθίου 523
14 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου 451
15 ) ΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 444
16 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 426
17 ) ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Διονυσίου 355
18 ) ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παύλου 352
19 ) ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου 341
20 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου 336
21 ) ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου 236
22 ) ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου 230
23 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου 228
24 ) ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη 225
25 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου 219
26 ) ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοφόρου 208
27 ) ΔΑΓΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου 185
28 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ-ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου 173
29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΝΤΟΣ του Ιωάννη 172
30 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου 163
31 ) ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου 156
32 ) ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ του Γεωργίου 155
33 ) ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου 153
34 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 146
35 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ 129
36 ) ΚΑΣΙΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ-ΙΣΑΜΠΕΛΑ του Ζολτάν 129
37 ) ΒΥΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Πόπη του Αντωνίου 127
38 ) ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αναστασίου 110
39 ) ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Μιμίκα) του Χαράλαμπου 107
40 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου 82
41 ) ΣΑΣΣΑΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη 79
42 ) ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 75
43 ) ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 73
44 ) ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Στεφάνου 62
45 ) ΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιχαήλ 50
46 ) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του Κυριάκου 31
Δοβρά
47 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα-Γεωργίου 250
48 ) ΓΑΛΙΤΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου 222
49 ) ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Αθανασίου 149
Μακεδονίδος
50 ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου 613
51 ) ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θωμά 265

<<ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΒΕΡΟΙΑ>>
Καταχωρημένα Τμήματα 133
Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Νικολάου 378
2 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου 266
3 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα 205
4 ) ΜΠΟΖΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του Ιορδάνη 187
5 ) ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεόφιλου 114
6 ) ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ευσταθίου 97
7 ) ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑΗ του Κωνσταντίνου 86
8 ) ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Πέτρου 73
Βεργίνας
9 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αχιλλέα 106
10 ) ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 90
11 ) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου 31
Βέροιας
12 ) ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου 343
13 ) ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 265
14 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Ευσταθίου 246
15 ) ΤΣΙΤΙΡΙΔΟΥ-ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Όθωνα 207
16 ) ΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 194
17 ) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του Θεμιστοκλέους 189
18 ) ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη 177
19 ) ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 162
20 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου 156
21 ) ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιπποκράτη 147
22 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Λεωνίδα 146
23 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Ηλία 142
24 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου 141
25 ) ΤΖΙΤΖΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Γεωργίου 135
26 ) ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 126
27 ) ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα 124
28 ) ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 124
29 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου 114
30 ) ΤΣΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη 110
31 ) ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 105
32 ) ΡΟΥΣΗ-ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΥΗ) του Δημητρίου 105
33 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Ισαάκ 105
34 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 98
35 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου 97
36 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 97
37 ) ΜΑΡΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του Αντωνίου 92
38 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 76
39 ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευάγγελου 72
40 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Λουκά 66
41 ) ΚΑΒΑΡΓΥΡΗ ΟΛΓΑ του Εμμανουήλ 63
42 ) ΜΩΥΣΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Σταύρου 62
43 ) ΝΤΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου 60
44 ) ΟΥΦΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Λαζάρου 58
45 ) ΚΑΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γρηγόρη 55
46 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αριστοτέλη 51
47 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του Γεωργίου 51
48 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ηλία 49
49 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Δημητρίου 46
50 ) ΦΕΛΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 45
51 ) ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΣΟΤΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του Θωμά 43
52 ) ΤΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου 33
53 ) ΣΑΡΡΗΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου 15
Δοβρά
54 ) ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευθυμίου 256
Σελίδα 1 από 2 5/6/2019 8:44:27πμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
55 ) ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη 204
56 ) ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου 118
57 ) ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 60
58 ) ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του Κωνσταντίνου 31
Μακεδονίδος
59 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου 68
60 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου 19

<<Δράση με Γνώση>>
Καταχωρημένα Τμήματα 133

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου 1718
2 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηρακλή 1007
3 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σταύρου 1006
4 ) ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη 772
5 ) ΧΟΛΕΒΑ ΟΛΓΑ του Ελευθερίου 468
6 ) ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Θεοδώρου 412
7 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ(ΝΙΚΗ) του Νικολάου 263
8 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 249
Βεργίνας
9 ) ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αντωνίου 521
10 ) ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 476
11 ) ΤΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου 124
Βέροιας
12 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου 1565
13 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ευάγγελου 1256
14 ) ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ 1021
15 ) ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου 979
16 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 912
17 ) ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 875
18 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Κυριάκου 816
19 ) ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Διογένη 796
20 ) ΚΟΡΩΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Αντωνίου 777
21 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Αιμίλιου 740
22 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου 718
23 ) ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου 711
24 ) ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Μενέλαου 697
25 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου 691
26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Γεωργίου 552
27 ) ΜΠΕΤΖΙΟΥ ΜΥΡΤΩ του Περικλή 544
28 ) ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αστερίου 531
29 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου 506
30 ) ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ(ΣΙΜΟΣ) του Κωνσταντίνου 506
31 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ(ΤΑΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ(ΝΤΙΝΑ) του Ιωάννη 501
32 ) ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σταύρου 500
33 ) ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 443
34 ) ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 414
35 ) ΣΤΙΟΚΑ-ΔΡΑΓΚΟΛΑ ΘΩΜΑΗ του Ιωάννη 394
36 ) ΤΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αντωνίου 384
37 ) ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ ΑΡΕΣΤΟΥΛΑ(ΑΡΙΣΤΗ) του Νικολάου 379
38 ) ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου 325
39 ) ΤΣΙΒΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Περικλή 302
40 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου 294
41 ) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) του Ευθυμίου 287
42 ) ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Αναστασίου 258
43 ) ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ-ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ανδρέα 250
44 ) ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λεωνίδα 232
45 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ(ΧΑΤΖΙΔΗ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου 212
46 ) ΤΖΙΟΥΜΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ(ΚΡΥΣΤΑ) του Αθανασίου 184
47 ) ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΝΑ) του Ευάγγελου 182
48 ) ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Νικολάου 176
49 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΤΑΣΟΥΛΑ) του Αθανασίου 170
50 ) ΜΥΤΗΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου 163
51 ) ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Θεοδώρου 151
52 ) ΠΙΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΤΑΣΟΥΛΑ) του Αποστόλου 147
53 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λαζάρου 124
54 ) ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Σπυρίδωνος 109
55 ) ΖΕΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΕΥΗ) του Κωνσταντίνου 104
56 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου 103
Δοβρά
57 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γρηγορίου 679
58 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Αντωνίου 523
59 ) ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου 364
60 ) ΓΚΙΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία 328
61 ) ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΚΕΛΛΥ) του Ευθυμίου 263
Μακεδονίδος
62 ) ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία 694
63 ) ΠΕΤΣΙΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παυσανία 150

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 133

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Χρήστου 92
2 ) ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Θωμά 81
3 ) ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου 62
4 ) ΜΠΕΝΑΤΟΥ- ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Άγγελου 54
5 ) ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου 40
Βεργίνας
6 ) ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ 78
7 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του Διογένη 74
8 ) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου 53
Βέροιας
9 ) ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστάσιου 174
10 ) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του Ανδρέα 125
11 ) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηρακλή 93
12 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Πολύκαρπου 92
13 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Γεωργίου 91
14 ) ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Αντωνίου 86
15 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου 72
16 ) ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Βασιλείου 70
17 ) ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 68
18 ) ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του Γεωργίου 67
19 ) ΑΣΙΚΙΔΟΥ-ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη 64
20 ) ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη 64
21 ) ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου 62
22 ) ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ-ΑΣΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του Γεωργίου 61
23 ) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του Ασημάκη 59
24 ) ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου 54
25 ) ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 51
26 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου 50
27 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννη 50
28 ) ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου 49
29 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Σάββα 46
30 ) ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιεροκλή 44
31 ) ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Στέφανου 41
32 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ-ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του Σταύρου 39
33 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοχάρη 38
34 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου 38
35 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοτέλη 33
36 ) ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αβραάμ 28
37 ) ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Μιχαήλ 28
38 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανέστη 24
39 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεόδωρου 22
40 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου 21
41 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βασιλείου 21
42 ) ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ 21
43 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΝΙΚΗ του Λεόντιου 19
44 ) ΜΠΙΒΟΛΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του Γεωργίου 19
45 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του Χαρίσιου 19
Δοβρά
46 ) ΓΚΑΠΡΑΝΗ-ΘΡΗΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου 63
47 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάζαρου 57
48 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοχάρη 47
49 ) ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αργυρίου 37
Μακεδονίδος
50 ) ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά 119
51 ) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Λεωνίδα 46

«ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ»
Καταχωρημένα Τμήματα 133

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 414
2 ) ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου 259
3 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου 181
4 ) ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Θεμιστοκλή 161
5 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου 130
6 ) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου 47
7 ) ΜΠΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Αβραάμ 46
8 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ 42
Βεργίνας
9 ) ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη 136
10 ) ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου 95
11 ) ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του Αναστασίου 66
Βέροιας
12 ) ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου-Ξάνθιππου 603
13 ) ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αργυρίου 531
14 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δημητρίου 497
15 ) ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα 338
16 ) ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη 328
17 ) ΠΗΤΤΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Ανδρέα 326
18 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Κωνσταντίνου 301
19 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου 295
20 ) ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή 288
21 ) ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αβραάμ 282
22 ) ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου 270
23 ) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλεξάνδρου 194
24 ) ΓΑΛΙΚΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ελευθερίου 168
25 ) ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου 162
26 ) ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Παντελή 161
27 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ(ΓΙΟΥΛΗΣ) του Κωνσταντίνου 158
28 ) ΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά 155
29 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου 142
30 ) ΜΟΡΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παντελή 140
31 ) ΔΑΒΟΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Οκταβιανού 126
32 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 125
33 ) ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Νικολάου 123
34 ) ΤΑΪΛΑΧΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου 122
35 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Νικολάου 109
36 ) ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη 87
37 ) ΙΝΤΖΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λαζάρου 83
38 ) ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Μιχαήλ 78
39 ) ΓΚΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου 68
40 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του Αθανασίου 66
41 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα 59
42 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αλεξίου 57
43 ) ΚΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Στέλλιου 57
44 ) ΤΟΥΠΕΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου 50
45 ) ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου 40
46 ) ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά 40
47 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ηλία 36
48 ) ΛΟΒΑΣΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Θεοδώρου 33
49 ) ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παντελή 33
50 ) ΘΕΜΕΛΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του Βασίλ 25
51 ) ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου 23
52 ) ΣΑΜΠΑΖΟΒΑ ΟΛΕΣΣΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) του Αχμέντ 23
53 ) ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΜΙΛΑ του Γιούρι 19
54 ) ΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεόδωρου 15
55 ) ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου 15
56 ) ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λονάρντ 8
Σελίδα 1 από 2 5/6/2019 8:46:21πμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
Δοβρά
57 ) ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΤΡΙΝΑ) του Αθανασίου 294
58 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου 229
59 ) ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου 175
60 ) ΠΕΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου 127
61 ) ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 54
Μακεδονίδος
62 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 255
63 ) ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 82

 

<<ΣΥΝΔΗΜΟΤΕΣ>>
Καταχωρημένα Τμήματα 133

Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αποστόλου Παύλου
1 ) ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηρακλή 635
2 ) ΑΠΟΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 574
3 ) ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του Κωνσταντίνου 489
4 ) ΝΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Θωμά 106
5 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 85
Βεργίνας
6 ) ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 775
7 ) ΞΑΦΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου 73
Βέροιας
8 ) ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 1111
9 ) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Φιλάρετου 878
10 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 717
11 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 562
12 ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη 549
13 ) ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βλαδίμηρου 498
14 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) του Γρηγορίου 473
15 ) ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου 440
16 ) ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Αθανασίου 391
17 ) ΔΑΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 389
18 ) ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου 356
19 ) ΒΡΑΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του Δημητρίου 299
20 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 292
21 ) ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αναστασίου 259
22 ) ΠΑΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου 251
23 ) ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη 251
24 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΑΒΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου 247
25 ) ΚΟΝΔΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λέανδρου-Νικολάου 234
26 ) ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του Ιωάννη 230
27 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΠΕΝΕΛΗΣ) του Θεοδώρου 211
28 ) ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΥΤΑΝΤΙΛ του Γεωργίου 201
29 ) ΖΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη 169
30 ) ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου 148
31 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γρηγορίου 133
32 ) ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου 130
33 ) ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου 106
34 ) ΚΟΥΠΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη 99
35 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λάμπρου 95
36 ) ΖΕΡΔΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑ του Ονούφριου 92
37 ) ΚΑΡΚΕΛΗ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του Νικολάου 88
38 ) ΑΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου 81
39 ) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη 80
40 ) ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βαγγέλη 75
41 ) ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη 60
42 ) ΜΑΝΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημήτερ 37
43 ) ΝΟΝΙ ΚΛΕΒΙΣΑ του Ντουρίμ 31
Δοβρά
44 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου 545
45 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 255
46 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη 152
Μακεδονίδος
47 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου 147
48 ) ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Αποστόλου 63

 

ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΙΛΙΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ
Καταχωρημένα Τμήματα 71

Εκλογική Περιφέρεια Ηρωικής Πόλης Νάουσας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ανθεμίων
1 ) ΔΟΥΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Δούμου 165
2 ) ΚΕΡΕΜΙΔΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 138
3 ) ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου 138
4 ) ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου 131
5 ) ΜΠΟΥΣΚΑ-ΠΕΤΡΑ ΚΛΕΙΩ του Γεωργίου 89
6 ) ΦΟΥΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου 87
7 ) ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ελευθερίου 47
8 ) ΤΣΙΜΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου 20
Ειρηνούπολης
9 ) ΠΑΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 141
10 ) ΝΤΕΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου 136
11 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους 74
12 ) ΚΟΥΠΑΤΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΑΚΗΣ) του Γαβριήλ 68
Νάουσας
13 ) ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Εμμανουήλ 346
14 ) ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Θεοδώρου 328
15 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 304
16 ) ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου 211
17 ) ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου 206
18 ) ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Ιωάννου 193
19 ) ΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γρηγορίου 190
20 ) ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Σωτηρίου 153
21 ) ΦΡΑΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου 138
22 ) ΚΑΝΤΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου 130
23 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Θεοδώρου 123
24 ) ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία 102
25 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του Αθανασίου 99
26 ) ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου 90
27 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αναστασίου 84
28 ) ΓΚΑΝΤΟΥ ΑΝΘΙΑ του Δημητρίου 82
29 ) ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πολυχρόνη 82
30 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΖΙΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου 76
31 ) ΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλκιβιάδη 66
32 ) ΖΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου 60
33 ) ΚΥΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΕΠΟΝΑΣ) του Ιωάννου 58
34 ) ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου 45
35 ) ΠΑΠΑΤΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Στέργιου 39
36 ) ΔΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννου 31
37 ) ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη 28
38 ) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευστάθιου 25
39 ) ΣΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 21
40 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γιούρι 20

ΕΝΑ μαζί
Καταχωρημένα Τμήματα 71

Εκλογική Περιφέρεια Ηρωικής Πόλης Νάουσας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ανθεμίων
1 ) ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χαράλαμπου 1046
2 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαραλάμπου 928
3 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 759
4 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηλία 673
5 ) ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου 599
6 ) ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λεωνίδα 508
7 ) ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη 418
8 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου 414
9 ) ΚΟΥΜΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Ελευθερίου 407
10 ) ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη 363
11 ) ΤΣΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδωνα 271
12 ) ΞΕΝΙΔΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ του Βασιλείου 219
Ειρηνούπολης
13 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 956
14 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημοσθένη 785
15 ) ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ελευθερίου 630
16 ) ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Πέτρου 429
17 ) ΒΟΛΝΑ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου 334
18 ) ΤΣΕΜΠΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου 111
Νάουσας
19 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στέργιου 1151
20 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 862
21 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του Ιωάννη 777
22 ) ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου 698
23 ) ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου 572
24 ) ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου 520
25 ) ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου 498
26 ) ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου 478
27 ) ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου 423
28 ) ΠΙΠΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 409
29 ) ΑΧΤΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου 353
30 ) ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΖΩΗ του Χρήστου 353
31 ) ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου 290
32 ) ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου 268
33 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 253
34 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστόφορου 213
35 ) ΓΟΛΣΟΥΖΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Χαρίτωνα 204
36 ) ΤΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του Βασιλείου 182
37 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Πέτρου 159
38 ) ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κοσμά 146
39 ) ΖΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου 141
40 ) ΔΟΥΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αργυρίου 137
41 ) ΜΙΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου 108
42 ) ΤΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη 55

ΚΟΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ ΟΜΑΔΑ ΣΚΕΨΗΣ & ΔΡΑΣΗΣ ΝΑΟΥΣΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 71

Εκλογική Περιφέρεια Ηρωικής Πόλης Νάουσας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ανθεμίων
1 ) ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΠΕΝ) του Γεωργίου 1615
2 ) ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 806
3 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Δημητρίου 684
4 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Διαμαντή 651
5 ) ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αντωνίου 558
6 ) ΠΕΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη 481
7 ) ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ) του Κωνσταντίνου 411
8 ) ΦΩΤΗ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Γεωργίου 385
9 ) ΑΔΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 375
10 ) ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου 367
11 ) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικόδημου 348
12 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 163
Ειρηνούπολης
13 ) ΔΑΓΓΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΣΤΕΛΛΙΟΣ) του Δημητρίου 1041
14 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παύλου 782
15 ) ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χαράλαμπου 426
16 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου 358
17 ) ΓΚΕΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 253
18 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη 217
Νάουσας
19 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 872
20 ) ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου 831
21 ) ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου 711
22 ) ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου 633
23 ) ΜΑΛΑΚΗ-ΔΕΛΗΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη 586
24 ) ΖΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου 560
25 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Χρήστου 544
26 ) ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 533
27 ) ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου 466
28 ) ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΖΛΟΥ του Ευσταθίου 462
29 ) ΚΑΛΦΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη 381
30 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μερκουρίου 356
31 ) ΚΑΛΠΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χαράλαμπου 338
32 ) ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 298
33 ) ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΛΠΙΔΑ του Χρήστου 298
34 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου 294
35 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 289
36 ) ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 250
37 ) ΑΝΘΡΑΚΕΥΣ-ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου 234
38 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία 231
39 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Φιλώτα 218
40 ) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου 195
41 ) ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ανδρέα 193
42 ) ΚΑΡΑΦΟΥΣΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του Γεωργίου 157
43 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 136
44 ) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νεόφυτου 117
45 ) ΜΑΤΟΣΙΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σεργκέι 107
46 ) ΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου 101
47 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του Παναγιώτη 52
48 ) ΤΣΙΟΥΛΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του Ιωάννη 42
49 ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αριστογείτονος 31
50 ) ΑΝΕΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιχαήλ 20

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 71

Εκλογική Περιφέρεια Ηρωικής Πόλης Νάουσας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ανθεμίων

1 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Ιωάννη 336
2 ) ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Ανέστη 282
3 ) ΜΑΛΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 151
4 ) ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου 147
5 ) ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου 116
6 ) ΜΙΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου 111
7 ) ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευάγγελου 83
8 ) ΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 60
9 ) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ηρακλή 54
10 ) ΓΡΥΠΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου 43
11 ) ΡΙΜΠΑΠΩΦ ΓΙΑΝΝΗΣ του Φιλίππου 31
12 ) ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του Δημητρίου 20
Ειρηνούπολης
13 ) ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 105
14 ) ΚΑΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Κωνσταντίνου 97
15 ) ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου 76
16 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου 62
17 ) ΚΟΥΛΕΕΒΑ ΝΙΝΑ του Αλέξανδρου 37
18 ) ΣΙΓΓΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου 14
Νάουσας
19 ) ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ του Ιωάννη 813
20 ) ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ξενοφώντος 445
21 ) ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου 297
22 ) ΖΟΠΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 253
23 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος 242
24 ) ΒΑΡΔΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 236
25 ) ΜΠΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου 223
26 ) ΤΡΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 204
27 ) ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΣΕΧΟΣ) του Ιωάννη 168
28 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρίστου 155
29 ) ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου 148
30 ) ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αργυρίου 148
31 ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου 140
32 ) ΚΟΤΣΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στέργιου 139
33 ) ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Θωμά 131
34 ) ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 121
35 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΘΗ του Δημητρίου 116
36 ) ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου 115
37 ) ΚΥΡΚΑΣ ΚΥΡΟΣ του Αθανασίου 114
38 ) ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη 112
39 ) ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου 110
40 ) ΣΤΟΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου 104
41 ) ΡΟΔΟΒΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Κωνσταντίνου 94
42 ) ΤΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αντωνίου 91
43 ) ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου 72
44 ) ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Δημητρίου 51
45 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου 48
46 ) ΧΟΝΔΡΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Ιωάννη 46
47 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του Εμμανουήλ 43
48 ) ΜΑΚΡΗ ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου 35
49 ) ΜΠΙΝΟΥ ΚΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου 23
50 ) ΣΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Χαράλαμπου 18

ΝΕΑ ΠΝΟΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 71

Εκλογική Περιφέρεια Ηρωικής Πόλης Νάουσας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Ανθεμίων
1 ) ΚΥΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευάγγελου 187
2 ) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιορδάνη 128
3 ) ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Στεφάνου 107
4 ) ΛΥΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου 94
5 ) ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ευαγγέλου 94
6 ) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Νικολάου 88
7 ) ΣΕΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 67
8 ) ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη 45
9 ) ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 38
10 ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ισαάκ 28
Ειρηνούπολης
11 ) ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 80
12 ) ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Στέφανου 77
13 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Σωτηρίου 40
14 ) ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη 33
15 ) ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του Αντωνίου 32
Νάουσας
16 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 500
17 ) ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Κωνσταντίνου 454
18 ) ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλέξανδρου 302
19 ) ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου 273
20 ) ΓΙΟΚΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αθανασίου 193
21 ) ΤΣΙΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη 173
22 ) ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 131
23 ) ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη 120
24 ) ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου 114
25 ) ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου 101
26 ) ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ-ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου 99
27 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Παύλου 89
28 ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου 68
29 ) ΤΑΤΣΙΚΑ-ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευάγγελου 61
30 ) ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 56
31 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου 48
32 ) ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου 47
33 ) ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευάγγελου 44
34 ) ΑΛΙΑΤΣΗ ΒΑΪΑ του Νικολάου 43
35 ) ΠΡΙΣΤΡΕΜΙΝΟΒΑ ΙΝΓΚΑ του Βιλιάμ 37
36 ) ΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 36
37 ) ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου 35
38 ) ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου 24
39 ) ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 21
40 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Φωτίου 15
41 ) ΠΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 11

Απάντηση