ΑΘΛΗΤΙΚΑΕΙΔΗΣΕΙΣΗΜΑΘΙΑΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

Ηττήθηκαν με 0-3 σετ οι κορασίδες βόλεϊ του ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ από τον ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ.(βίντεο)

Δεν τα κατάφεραν οι κορασίδες του βόλεϊ του ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ και ηττήθηκαν  0-3 σετ μέσα στην έδρα τους από την ομάδα του ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ.

Οι φιλοξενούμενες αν εξαιρεθεί το πρώτο μισό του πρώτου σετ όπου βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 14-9 ήταν καλύτερες σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και παρά τις φιλότιμες προσπάθειες  των κοριτσιών της γηπεδούχο ομάδας, δίκαια επικράτησαν με 0-3 σετ

Ο αγώνας αυτός ήταν στα πλαίσια του πρωταθλήματος Κορασίδων Κ18 της ΕΣΠΕΜ και διεξήχθη το Σάββατο μεσημέρι 10/10

Το τηλεοπτικό συνεργείο του Ράδιο web tv avena 97,7 και avena.gr ήταν εκεί και μετέδωσε ζωντανά την αναμέτρηση, από την σελίδα του στο Facebook Avena Fm 97,7

Μετά το τέλος του παιχνιδιού δηλώσεις παραχώρησαν οι δύο προπονητές.

Στα βίντεο που ακολουθούν δείτε την αναμέτρηση και τις δηλώσεις των προπονητών.