Δείτε τα αποτελέσματα από την 1η αγωνιστική της Football League καθώς και την βαθμολογία και το πρόγραμμα της 2ης Αγωνιστικής.
Ημερομηνία | Ώρα | Αγώνας | Σκορ Ημιχρόνου | Τελικό Σκορ |
---|---|---|---|---|
27/10/2018 | 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | 1-2 | 2-3 |
27/10/2018 | 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ – ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 0-0 | 1-1 |
27/10/2018 | 15:00 | ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ | 1-0 | 1-0 |
27/10/2018 | 16:00 | ΒΟΛΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | 2-0 | 7-0 |
27/10/2018 | 16:00 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | 0-0 | 2-1 |
28/10/2018 | 15:00 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠ. ΠΟΝΤΟΥ | 0-0 | 2-0 |
28/10/2018 | 15:00 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 | 2-2 |
28/10/2018 | 15:00 | ΑΠ. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ | 1-0 | 2-0 |
Βαθμολογία | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ | |||||||||||||||||||||||||
Θ. | Ομάδα | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ||||||||||||||||
1. | ΒΟΛΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7-0 | ||||||||||||||||
2. | ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-2 | ||||||||||||||||
3. | ΑΠ. ΛΑΡΙΣΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | ||||||||||||||||
4. | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | ||||||||||||||||
5. | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | ||||||||||||||||
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | ||||||||||||||||
7. | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | ||||||||||||||||
8. | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | ||||||||||||||||
9. | ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | ||||||||||||||||
10. | ΣΠΑΡΤΗ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | ||||||||||||||||
11. | ΤΡΙΚΑΛΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | ||||||||||||||||
12. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | ||||||||||||||||
13. | ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | ||||||||||||||||
14. | ΑΠ. ΠΟΝΤΟΥ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | ||||||||||||||||
15. | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | ||||||||||||||||
16. | ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-7 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αγώνας | ||
---|---|---|---|---|
04/11/2018 | 17:00 | ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΣΠΑΡΤΗ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΟΛΟΣ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΑΠ. ΠΟΝΤΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
04/11/2018 | 17:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠ. ΛΑΡΙΣΑΣ |
Αναρτήθηκε από:Μανώλης Πεχλιβανίδης
Απάντηση